Skip to main content

bronzérem

2017. április 04. - kedd
Regatta 2017 Bronz 2

Az alig egy hónapja alakult egyetemi evezős nyolcas a harmadik helyet szerezte meg futamában –április elsejei meglepetésként, de cseppet sem tréfálva – a Gróf Széchenyi István Emlékversenyen és Budapest Kupán.

2015. szeptember 28. - hétfő
Bácskai Dominika bronzérmes lett egypárevezősben

2015. szeptember 9-12. között Hannoverben került megrendezésre az Egyetemi Evezős Európa Bajnokság, melyen Bácskai Dominika ÓE hallgató képviselte egyetemünket.

2014. szeptember 25. - csütörtök
Virág András, az Óbudai Egyetem hallgatója bronzérmes az egyetemi vb-n

Virág András, az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Karának mérnök informatikus szakos hallgatója a harmadik helyen végzett 9. Egyetemi-Főiskolai Karate Világbajnokságon. A 75 kg-os súlycsoportban küzdő versenyző június 22-én, a montenegrói Barban rendezett viadalon állhatott a dobogó harmadik fokára.