Ingyenes evező oktatás felvételizőknek

Az Óbudai Egyetem tájékoztatja a felvételiző középiskolásokat, hogy sporttámogató tevékenysége részeként az egyetem lehetőséget nyújt leendő hallgatóinak arra, hogy a nyári szünidőben térítésmentesen evezni tanuljanak.

2017. április 27. - csütörtök
Hív a Duna 2017

Második helyezést ért el az Óbudai Egyetem csapata a hétvégi "Hív a Duna" gróf Széchenyi István Tízevezős Amatőr Regatta és Országos Egyetemi Bajnokságon.

2017. április 04. - kedd
Regatta 2017 Bronz 2

Az alig egy hónapja alakult egyetemi evezős nyolcas a harmadik helyet szerezte meg futamában –április elsejei meglepetésként, de cseppet sem tréfálva – a Gróf Széchenyi István Emlékversenyen és Budapest Kupán.

2015. szeptember 28. - hétfő
Bácskai Dominika bronzérmes lett egypárevezősben

2015. szeptember 9-12. között Hannoverben került megrendezésre az Egyetemi Evezős Európa Bajnokság, melyen Bácskai Dominika ÓE hallgató képviselte egyetemünket.

2014. szeptember 22. - hétfő
Az Óbudai Egyetem hallgatója ezüstérmes lett a 13. Evezős Egyetemi Világbajnokságon

A franciaországi Gravelinesben megrendezett 13. Evezős Egyetemi Világbajnokságon ezüstérmet szerzett könnyűsúlyú kétpárevezős versenyszámban az Óbudai Egyetem hallgatója, Galambos Péter.

2013. szeptember 02. - hétfő
Remek siker az evezős-világbajnokságon

A könnyűsúlyú egypárevezős Galambos Péter, egyetemünk hallgatója bronzérmet szerzett a dél-koreai Csungdzsuban zajló evezős-világbajnokságon.

2012. augusztus 24. - péntek
Az Óbudai Egyetem hallgatója ezüstérmet nyert az evezős VB-n

Augusztus 19-én, a bulgáriai Plovdivban rendeztek evezős-világbajnokságot, amelyen az olimpiai műsorban nem szereplő számokban versenyeztek a résztvevők.